Informacje o firmie

Warto zadbać o swoje zdrowie, wprowadzając kilka zmian w swoim życiu, które mogą pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Jedną z takich znaczących zmian jest montaż filtra do wody, który zapewni czystą, zdatną do picia wodę, pozbawioną niepożądanych substancji.

Woda kranowa zawiera bardzo dużą ilość składników mineralnych, co wpływa na stopień jej twardości. Jak powszechnie wiadomo twarda woda nie powinna być pożytkowana, gdyż może powodować problemy ze zdrowiem oraz ze stanem naszej skóry. Ponadto twarda woda wpływa negatywnie na armaturę oraz sprzęty AGD, tworząc kamień i trudny do usunięcia osad.

Producent filtrów do wody oraz zmiękczaczy wody i stacji uzdatniania oferuje szeroki wybór swoich wysokojakościowych produktów. Firma USTM jest ceniona za jakość, profesjonalną obsługę klientów oraz produkty.

Warto zapoznać się nie tylko z filtrami do wody, ale także z centralnym odkurzaczem, który jest polecanym urządzeniem szczególnie dla alergików.

Adres: ,

NIP

Firma z branży: Zakupy » Dom i ogród
Dom, budownictwo » Filtry wody

Słowa kluczowe, produkty i usługi oferowane przez firmę: filtry do wody, zmiękczacz wody, stacja uzdatniania wody, domowa stacja uzdatniania wody, odkurzacz centralny

Adres strony internetowej: https://www.ustm.pl

Lokalizacja firmy:

Zgłoś błąd lub nieaktualne dane

Wizytówka firmy została wyświetlona 7 razy.

Wpis został ostatanio zmodyfikowany dnia 19-05-2020

Zobacz też inne firmy z tej branży:

DECOBAZAAR

Jeżeli potrzebujesz oryginalnych mebli, ubrań, biżuterii lub dodatków do mieszkania, a może szukasz (...)

Boating.pl Paweł Breitling

Ciekawe i niebanalne dodatki w naszym domu niewątpliwie są bardzo ważnym elementem, który wpływa na (...)

Pikselek.pl - obrazy i tapety

W ofercie posiadamy modne w ostatnim czasie fototapety 3d, które na pewno spełnią Wasze wymagania. D (...)