Informacje o firmie ARCONT

Arcont Rzeszów to rzetelna agencja projektowa z ponad 10-letnim doświadczeniem proponująca usługi w zakresie gospodarowania otaczającą nas przestrzenią. Ofertę tego biura projektowego można podzielić na dwa zakresy. Pierwszy z nich to architektura. W ramach tego pakietu usług firmy Arcont znajduje się projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, sakralnych oraz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Drugi profil działalności firmy to architektura krajobrazu w zakresie, której znajduje się przede wszystkim projektowanie ogrodów, a więc małej architektury, ogrodzeń, altan, bruków, elementów wodnych.
W ramach projektowania zieleni publicznej znajduje się planowanie parków, zieleńców, placów zabaw, terenów rekreacyjnych. W zakresie architektury krajobrazu znajdują się również projektowanie zieleni przy obiektach komercyjnych, inwentaryzacje dendrologiczne, przygotowanie wniosków o wycinkę drzew, projektowanie konserwatorskie.

Adres: ,

NIP

Firma z branży: Dom, budownictwo » Architektura
Dom, budownictwo » Ogrody

Słowa kluczowe, produkty i usługi oferowane przez firmę: ogrody, architektura krajobrazu, rzeszów, architekt, projektowanie ogrodów, architektura, podkarpacie, architekci

Adres strony internetowej: http://www.arcont.pl

Lokalizacja firmy:

Zgłoś błąd lub nieaktualne dane

Wizytówka firmy ARCONT została wyświetlona 383 razy.

Wpis został ostatanio zmodyfikowany dnia 13-09-2014

Zobacz też inne firmy z tej branży:

Flizowanie kraków

Szybkość, dokładność i precyzja to trzy najważniejsze cechy naszej pracy. Oferujemy wysokiej jakości (...)

Projektowanie wnętrz kraków

Tarna Design Studio. W naszym studiu projektowym powstają głównie projekty wnętrz ( domy, mieszkania (...)

Projektowanie wnętrz Łódź

W stosunku do rozmiaru i rodzaju pokoju, do stworzenia atrakcyjnego wystroju nieodzowne bywają rozma (...)