Informacje o firmie

Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.
Program eduABROAD oferuje studia za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Irlandii, studia w Holandii, studia w Wielkiej Brytanii, studia we Włoszech, studia we Francji, studia w Hiszpanii, studia na Łotwie.

Adres: ,

NIP

Firma z branży: Edukacja i nauka » Szkoły
Edukacja i nauka » Nauka języków obcych
Edukacja i nauka » Uczelnie

Słowa kluczowe, produkty i usługi oferowane przez firmę: uczelnia, study in the netherlands, stypendium, nauka w danii, studiuj w irlandii, studia anglia, studiów, degree, studiować w wielkiej brytanii, study in denmark, studia wielka brytania, studia, studiować w danii, studia w wielkiej brytanii, education denmark, study in england, studiowanie za granicą, nauka w anglii, studia w danii, studia holandia, studiuj w holandiii, studia w irlandii, studiuj w anglii, university denmark, studiowanie w danii, nauka w wielkiej brytanii, studiować za granicą, nauka w irlandii, studiować w anglii, studia w anglii, danish college, studia w holandii, uczelni, studiuj w danii, studia irlandia, studiuj za granicą, studiować w irlandii, studia za granicą, study in ireland, studia dania, nauka w holandii, uczelnie, nauka za granicą, kierunki studiów, studiować w holandii

Adres strony internetowej: http://www.studiazagranica.pl

Lokalizacja firmy:

Zgłoś błąd lub nieaktualne dane

Wizytówka firmy została wyświetlona 336 razy.

Wpis został ostatanio zmodyfikowany dnia 16-09-2014

Zobacz też inne firmy z tej branży:

Kurs ryusnku odręcznego kraków

Szkoła rysunku odręcznego MDK-Kurs Kraków zaprasza na lekcje rysunku architektonicznego. Rysunek arc (...)

Wyższa Szkoła Pedagogiczna Warszawa

Jest to strona internetowa Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego, mieszczące (...)

Self-Concept

Krakowska szkoła Guitarmanic to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy bez względu na wiek i upodobania muzy (...)