Informacje o firmie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu kursów na urządzenia transportu bliskiego. Pomożemy Ci zrobić uprawnienia na: wózki widłowe, podesty ruchome, hds, żurawie, suwnice. Przygotujemy Cię również do zawodu magazyniera z obsługą wózka widłowego.
Zapewniamy dogodne warunki szkoleniowe oraz profesjonalną kadrę instruktorów. Uprawnienia zdobyte w naszym Ośrodku Szkoleniowym pozwolą Ci na pracę zarówno w kraju jak i za granicą. Jeżeli masz własną firmę kursy możemy przeprowadzić również u Ciebie. Zdobycie uprawnień zakończone jest egzaminem państwowym UDT.
Nasze oddziały: Sieradz, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Łódź, Kutno, Konin, Poznań, Katowice, Tychy, Kraków. Zapraszamy do współpracy.

Adres: ul. Bracka 20F, Katowice

Śląskie

NIP

Firma z branży: Edukacja i nauka » Kursy
Edukacja i nauka » Szkolenia

Słowa kluczowe, produkty i usługi oferowane przez firmę: wózki, szkolenia, podesty ruchome kurs, kurs na żurawia, kursy, żurawia, kurs na suwnice, kurs na operatora żurawia, suwnice, kursy na podesty ruchome, cena, uprawnienia na suwnice, kurs operatora wózka widłowego, kursy na suwnice, kursy na wózki widłowe, kurs, widłowy, kurs suwnice, żurawie, egzamin na suwnice, kosy i pilarki, kurs operatora żurawia, kurs na wózki widłowe, kursy na magazyniera, kurs hds, kurs na wózki widłowe, magazyniera, hds, kurs na wózek widłowy, kurs magazyniera, kurs podesty ruchome, wózek, kursy na podesty ruchome przejezdne, kurs na podesty ruchome, widłowe, ruchome, magazynier, kurs na suwnice, przejezdne, podesty, kursy na hds

Adres strony internetowej: http://www.kmszkolenia.pl

Lokalizacja firmy:

Zgłoś błąd lub nieaktualne dane

Wizytówka firmy została wyświetlona 275 razy.

Wpis został ostatanio zmodyfikowany dnia 28-07-2016

Zobacz też inne firmy z tej branży:

Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotografii Artystycznej w Gliczarowie Górnym koło Zakopanego to warsztaty fotograficzne, k (...)

Kursy na wózki widłowe, hds.

Jesteśmy firmą szkoleniową prowadzącą kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego zakończo (...)

Fundacja Avenhansen. Szkolenia Dla Rozwoju

W naszej ofercie darmowe szkolenia otwarte. Fundacja AvenHansen działa na rynku od wielu lat. Zapras (...)